Belastungskopfschmerzen

Stresa galvassāpes

Stresa galvassāpes

Galvassāpes, kas rodas saistībā ar fizisku slodzi, ir galvassāpes, kas saistītas ar slodzi. Tās parasti rodas slodzes laikā pēc sporta vai profesionālā kontekstā. Sāpes nav nekas neparasts, un tām var būt dažādi cēloņi – vairumā gadījumu tās ir nekaitīgas. Galvassāpes, kas saistītas ar slodzi, pieder pie primārajām galvassāpēm, pie kurām cita starpā pieder arī migrēna un spriedzes galvassāpes.

Stresa galvassāpju cēloņi

Fiziskas slodzes laikā sirds straujāk sūknē asinis organismā, lai muskuļus apgādātu ar papildu skābekli. Tāpēc vēnas un artērijas paplašinās, kas savukārt maina asinsvadu sasprindzinājumu. Tā kā asinsvadu struktūras ap galvu ir īpaši jutīgas pret sāpēm, tas, iespējams, ir galvassāpju cēlonis.

Stresa galvassāpes ārstēšana
Stresa galvassāpes ārstēšana

Tas, vai galvassāpes rodas pēc slodzes, galvenokārt ir atkarīgs no tā, kā organisms ir pieradis pie slodzes. Augsta āra temperatūra un/vai karstums, kā arī liels augstums virs jūras līmeņa var veicināt galvassāpju rašanos pēc slodzes.

Simptomi

Stresa galvassāpes ir pulsējošas, pulsējošas galvassāpes, kas rodas abās galvas pusēs un ir diezgan izkliedētas. Tās ir jūtamākas galvas aizmugurē un izstaro no kakla.

Sāpes parasti ilgst vairākas stundas.

Diagnoze

Izmeklēšanas sākumā ārsts savāc pēc iespējas vairāk informācijas par galvassāpēm. Tas ietver sāpju zonu, sāpju sajūtu, ilgumu un papildu sūdzības, piemēram, kakla stīvumu vai drudzi. Turpmākās fizikālās izmeklēšanas laikā ārsts pārbaudīs, vai nav saslimšanas pazīmju, kas var izraisīt galvassāpes.

Stresa galvassāpju ārstēšana

Ārstēšanas mērķis ir samazināt galvassāpju lēkmju biežumu un intensitāti. Vissvarīgākais ir izvairīties no darbības, kas izraisa galvassāpes, un izvairīties no slodzes karstumā. Turklāt parasti tiek nozīmēti steroīdie pretiekaisuma līdzekļi, kuriem ir pretsāpju iedarbība un kurus var lietot arī profilaktiski vienu stundu pirms fiziskas slodzes.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret stresa galvassāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner