Migräne

Migrēna

Migrēna atšķiras no parastajām spriedzes galvassāpēm, kas laiku pa laikam ir gandrīz ikvienam. Migrēnas lēkmes laikā sāpes bieži sākas pēkšņi vienā galvas pusē. Sāpes ir daudz spēcīgākas nekā parastas galvassāpes, un parasti tās pavada citi nepatīkami simptomi, piemēram, slikta dūša un vemšana.

Migrēna parasti ievērojami ierobežo slimnieka ikdienas dzīvi. Dažiem cilvēkiem migrēnas lēkme ir tikai reizēm. Citi katru mēnesi ir darbnespējīgi vairākas dienas.

Cēloņi migrēna

Precīzi migrēnas cēloņi nav zināmi. Viena no teorijām ir, ka nozīme ir iekaisuma procesiem smadzeņu asinsvados. Tas var būt atkarīgs arī no tā, kā smadzenēs tiek apstrādāti sāpju signāli. Arī nevajadzīgs stress var būt migrēnas riska faktors. Dažreiz migrēna sākas tad, kad stress izzūd, piemēram, nedēļas nogalē vai pirmajās atvaļinājuma dienās.

Migrēnas ārstēšana
Migrēnas ārstēšana

Cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz migrēnu, neregulārs miega un ēšanas režīms arī var palielināt lēkmes iespējamību. Iespējams, pastāv arī saistība starp migrēnu, uzturu un fiziskām aktivitātēm.

Simptomi

Tipiski simptomi ir vidēji smagas līdz smagas pulsējošas, pulsējošas vai sitošas galvassāpes vienā galvas pusē, kas dažkārt pastiprinās pat nelielu kustību dēļ. Galvassāpes var pavadīt slikta dūša un vemšana.

Daudzi slimnieki lēkmju laikā ir arī ļoti jutīgi pret gaismu un skaņu. Pirms migrēna kļūst pamanāma, migrēnas slimnieki redz gaismas uzplaiksnījumus un dīvainas figūras. Citi visu uztver nedaudz neskaidri. Var rasties arī īslaicīgi runas traucējumi, paralīze vai tādas sajūtas kā tirpšana.

Diagnoze

Diagnozes noteikšanai ir lietderīgi četru līdz sešu nedēļu laikā vest galvassāpju dienasgrāmatu. Personām, kurām ir galvassāpes, detalizēti jādokumentē to laiks, veids, intensitāte, ilgums, papildu simptomi un iespējamie izraisītāji. Dienasgrāmata palīdz ārstam noteikt diagnozi. Papildus intervijai ir nepieciešama arī fiziskā un neiroloģiskā izmeklēšana.
Ja nepieciešams, atsevišķos gadījumos ir jāveic papildu izmeklējumi (piemēram, EEG, datortomogrāfija vai magnētiskā rezonanse), lai izslēgtu citas slimības. Nepieciešamības gadījumā var izmantot arī laboratoriskos izmeklējumus vai rentgena procedūras asinsvadu vizualizēšanai.

Migrēnas ārstēšana

Daudzi cilvēki ar migrēnu nogulstas klusā un tumšā telpā un pārklāj sāpošo galvas pusi ar dzesējošu spilventiņu, piemēram, mitru drānu vai dzesējošu elementu. Ja migrēna ir ļoti sāpīga, lielākā daļa cilvēku lieto tādus medikamentus kā paracetamols, ibuprofēns vai triptāni.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret migrēnu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner