Spannungskopfschmerzen

Spriedzes galvassāpes

Spriedzes galvassāpes

Visbiežāk sastopamais galvassāpju veids ir spriedzes galvassāpes. Sāpes bieži vien tiek raksturotas kā blāvas un spiedošas. Saskaņā ar Vācijas Neirologu biedrības datiem vairāk nekā puse pieaugušo un aptuveni piektā daļa bērnu un pusaudžu vismaz reizi gadā cieš no spriedzes galvassāpēm.

Parasti šis diezgan nekaitīgais galvassāpju veids pirmo reizi rodas vecumā no 20 līdz 40 gadiem. Spriedzes galvassāpes ir mazāk smagas nekā migrēna vai klastera galvassāpes. Tomēr, ja tās ilgst ilgāk, tās joprojām var būt nomācošas slimniekiem.

Cēloņi spriedzes galvassāpes

Saspringuma galvassāpju cēloņi joprojām ir lielā mērā nezināmi. Eksperti uzskata, ka to izraisa vairāku faktoru mijiedarbība, piemēram, emocionāls stress, trauksme un iekšējs nemiers, miega trūkums, nepareiza stāja un vienpusēja muguras muskuļu slodze. Kopā ar paaugstinātu jutību pret sāpēm šie faktori var izraisīt ķermeņa sāpju apstrādes traucējumus. Tādējādi informācija par muskuļu sasprindzinājuma stāvokli netiek apstrādāta fonā, bet tiek uztverta kā sāpju stimuls.

Spriedzes galvassāpju ārstēšana
Spriedzes galvassāpju ārstēšana

Dažās ģimenēs spriedzes galvassāpes ir biežāk sastopamas nekā citās. Turklāt dažas slimības tiek uzskatītas par riska faktoriem – piemēram, depresija.

Simptomi

Spriedzes galvassāpes parasti ir blāvas un spiedošas. Lielākajai daļai slimnieku sāpes ir visā galvā, citiem sāpes galvenokārt ir pieres zonā. Daži sāpes raksturo kā saspiežamu gredzenu ap galvaskausu. Spriedzes galvassāpes var būt vieglas vai vidēji stipras un pēc dažām minūtēm izzust.

Tomēr dažkārt sāpes var ilgt līdz pat nedēļai. Pretēji nespeciālistu domām, sāpes nepastiprinās, kad esat fiziski aktīvs, piemēram, sportojot. Līdztekus nav tādu simptomu kā jutība pret gaismu vai slikta dūša.

Diagnoze

Ja jums bieži sāp galva, vislabāk to apspriest ar ārstu. Anamnēzē un fiziskajā izmeklēšanā ārsts var noteikt, vai tās ir spriedzes galvassāpes vai cita veida galvassāpes. Neiroloģiskajā izmeklēšanā pārbaudīs, piemēram, muskuļu spēku un maņu uztveri.

Ja pēc izmeklējuma nav pilnīgi skaidrs, vai sāpju cēlonis nav cita slimība, piemēram, migrēna, sinusīts, augsts asinsspiediens, audzēji, asiņošana vai tromboze, ārsts var veikt papildu izmeklējumus.

Ārstēšana spriedzes galvassāpes

Vieglu spriedzes galvassāpju gadījumā daudzi cilvēki iztiek bez medikamentiem. Daudzi cilvēki sāpes remdē ar piparmētru eļļu, ko uzpilina uz pieres, deguna vai kakla.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret spriedzes galvassāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner