Cluster Kopfschmerzen

Klastera galvassāpes

Klastera galvassāpes

Klastera galvassāpēm ir raksturīgas vienpusējas galvassāpes, kas galvenokārt rodas acs un deguna apvidū. Sāpes var būt tik stipras, ka cietušie tās bieži vien raksturo kā nepanesamas. Uzbrukuma laikā parasti nav iespējams koncentrēties uz citām lietām vai veikt ikdienas darbības. Tā kā klastera galvassāpes ir līdzīgas citiem galvassāpju veidiem, piemēram, migrēnai, tās bieži vien gadiem ilgi netiek pamanītas. Tas ir īpaši grūti skartajiem cilvēkiem, jo sāpju dēļ viņu dzīves kvalitāte ir ļoti ierobežota – ilgtermiņā pastāv invaliditātes un depresijas risks.

Cēloņi Klastera galvassāpes

Tikai aptuveni 1 no 1000 cilvēkiem cieš no klasteru galvassāpēm. Tas šo galvassāpju veidu padara diezgan retu salīdzinājumā ar spriedzes galvassāpēm un migrēnu. Klastera galvassāpju tiešais cēlonis nav zināms. Ekspertiem ir aizdomas, ka nervu šūnas noteiktās smadzeņu zonās, kas ir atbildīgas par dienas un nakts ritma regulēšanu, ir hiperaktīvas. Tomēr sava nozīme varētu būt arī iedzimtībai.

Ārstēšana klastera galvassāpes
Ārstēšana klastera galvassāpes

Ir zināms, ka – tāpat kā visiem citiem galvassāpju veidiem – ir individuāli izraisītāji, kas var izraisīt lēkmi. Šādi izraisītāji var būt, piemēram, alkohols vai nikotīns, kā arī gaismas stimuli vai pārtikas produkti, piemēram, zivis vai piena produkti. Tomēr šie ierosinātāji izraisa lēkmes tikai tad, kad slimnieks ir slimības aktīvajā fāzē, kuras laikā lēkmes parasti notiek bieži.

Simptomi

Galvassāpju lēkmes laikā īsā laikā rodas ļoti stipras, kņudinošas sāpes acs rajonā, templī un pieres blakus esošajā daļā. Skartā acs bieži ir sarkana un asarojoša. Citi iespējamie papildu simptomi ir aizlikts vai iesnas, samazināta zīlīte, pietūkuši vai nokrituši plakstiņi un paaugstināta jutība pret skaņām vai gaismu.

Diagnoze

Diagnoze tiek noteikta pēc detalizētas sarunas ar ārstu un tam sekojošas fiziskas pārbaudes. Neiroloģiskās izmeklēšanas laikā tiek pārbaudīta pieskārienu uztvere un muskuļu spēks. Lai pārliecinātos, ka sāpju cēlonis nav kāda cita slimība, parasti tiek nozīmēta galvas magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MR) izmeklējums.

Ārstēšana klastera galvassāpes

Pretsāpju līdzekļi, piemēram, ibuprofēns vai paracetamols, nevar mazināt akūtas klastera galvassāpes. Tomēr daudziem slimniekiem palīdz elpot tīru skābekli. Pēc ārsta receptes skābekļa baloni, ieskaitot elpošanas masku, tiek glabāti mājās un lietoti pēc vajadzības.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret klastera galvassāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner