Gicht

Podagra

Agrāk podagra bija karaļu vai bagātnieku slimība. Jo tikai tie, kam bija pietiekami daudz naudas, varēja atļauties greznu uzturu ar gaļu un alkoholu. Mūsdienās podagra ir viena no izplatītākajām pārticības slimībām līdzās diabētam. Tikai Vācijā vien no tās cieš viens līdz divi procenti pieaugušo.

Podagra ir vielmaiņas slimība, kuras laikā asinīs uzkrājas pārāk daudz urīnskābes, kas rodas, sadaloties tā sauktajiem purīniem. Tie savukārt ir daudzu organismā svarīgu vielu, piemēram, šūnu kodola daļu, būvmateriāls. Pārsniedzot noteiktu koncentrāciju, urīnskābe asinīs vairs nevar izšķīst – tā vietā tā kristālu veidā nogulsnējas dažādās ķermeņa vietās, īpaši locītavās un cīpslās, kā arī burzās un iekšējos orgānos, piemēram, nierēs.

Cēloņi podagra

Podagru izraisa pārāk liels urīnskābes daudzums asinīs. Ir zināmi divi iemesli: Vai nu organismā veidojas pārāk daudz urīnskābes, vai arī tā sadalās pārāk maz. Abos gadījumos tiek izjaukts vielmaiņas līdzsvars. Urīnskābes pārpalikums kristalizējas un pēc tam nogulsnējas organismā. Tas izraisa sāpīgus iekaisumus, ko pavada paliekošas izmaiņas locītavās vai orgānos.

Podagras ārstēšana
Podagras ārstēšana

Visbiežāk sastopamā forma ir iedzimta primārā podagra, kad organisms izdala pārāk maz urīnskābes. Retāk sastopamo sekundāro podagru izraisa cita pamatslimība (nieru bojājums, audzējs, neārstēts diabēts). Taču arī daži medikamenti var izraisīt podagru kā blakusparādību.

Simptomi

Paaugstināts urīnskābes līmenis asinīs sākumā netiek pamanīts. Slimība kļūst redzama un pamanāma tikai tad, kad tiek pārsniegta kritiskā koncentrācija un locītavas iekaist. Sākotnēji akūtas podagras lēkmes gadījumā lielā pirksta metatarsofalangeālā locītava pietūkst, kļūst sarkana, karsta un sāpīga uz tausti. Var tikt skartas arī citas ceļa, pēdas vai īkšķa pamata locītavas. Ja podagra netiek ārstēta, ar laiku tā kļūst par hronisku podagru, kas izraisa pastāvīgu locītavu iekaisumu, sāpes miera stāvoklī vai kustību laikā, locītavu deformācijas un neatgriezeniskus orgānu bojājumus.

Diagnoze

Ārsti akūtu podagru bieži atpazīst pēc sāpīga, apsārtināta pietūkuma lielā pirksta pamatnes vai gala locītavas vietā. Lai skaidri noteiktu podagru un izslēgtu citus iespējamos cēloņus (piemēram, infekciju, artrītu vai artrozi), nepieciešams veikt locītavas punkciju. Šķidrumu no locītavas paņem ar smalkas dobas adatas palīdzību. Ja šķidrumā ir urīnskābes kristāli, tā nepārprotami ir podagra.
Tikai urīnskābes līmeņa noteikšana asinīs nav pietiekami pārliecinoša, jo podagras lēkmes laikā tas bieži vien pazeminās normas robežās.

Podagras ārstēšana

Ir svarīgi pazemināt paaugstinātu urīnskābes līmeni asinīs. Šajā gadījumā neaizstājama ir veselīga diēta ar zemu urīna saturu. Purini galvenokārt atrodami gaļā, subproduktos un desās, zivīs un vēžveidīgos, kā arī pākšaugos, spinātos un sparģeļos. Turklāt jāizvairās no alkohola, īpaši alus un stipro alkoholisko dzērienu lietošanas. Ikdienā vajadzētu dzert apmēram divus litrus ūdens vai nesaldinātas tējas. Visi šie pasākumi palīdz vielmaiņai efektīvāk sadalīt urīnskābi un izvadīt to no organisma.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret podagru.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner