Arthrose

Osteoartrīts

Osteoartrīts

Osteoartrīts ir lēni progresējoša locītavu skrimšļa degradācija. Artrīta slimnieki (pārsvarā vecāka gadagājuma) cieš no stiprām locītavu sāpēm un arvien ierobežotākām kustību spējām. Artrozes progresējošās stadijās pastāv pat skartās locītavas sastingšanas risks.

Artroze ir visizplatītākā locītavu slimība, kas skar aptuveni 3 miljonus cilvēku. Visbiežāk šī slimība skar ceļa locītavu, kam cieši seko gūžas locītava.

Cēloņi osteoartrīts

Osteoartrīta cēloņi ir dažādi. Tie var būt gan nepareiza locītavu stāvokļa, gan pārmērīga slodze. Taču artrītu var veicināt arī aptaukošanās un fiziskās slodzes trūkums, jo šajā gadījumā trūkst sinoviālā šķidruma. Sinoviālais šķidrums apgādā skrimšļa šūnas ar barības vielām. Skrimšļa šūnas, kurām tā trūkst, iet bojā un izdala ķīmiskās vielas, kas mīkstina skrimšļus. Tādējādi tā virsma kļūst saplaisājusi, un locītavas kustību rezultātā to var noberzt.

Ārstēšana osteoartrīts
Ārstēšana osteoartrīts

Saikne starp ģenētiku, pārmērīgu lietošanu un pamatslimībām ir acīmredzama. Mazāk skaidri ir dziļāki cēloņi, kas galu galā izraisa artrītu. Ārstiem ir aizdomas par dažādu faktoru mijiedarbību.

Simptomi

Pirmās artrozes pazīmes ir blāvas vai kņudinošas sāpes, kas rodas, tiklīdz skartā locītava tiek pārvietota vai noslogota. Tas atšķir osteoartrītu no artrīta, kad locītavas var sāpēt pat miera stāvoklī. Daudzi skartie cilvēki cieš no tā sauktajām starta sāpēm, kas rodas pēc katra atpūtas perioda.

Diagnoze

Lai pārliecinātos, ka tā ir artroze, ārsts veiks fizisku pārbaudi. Artrozes smagumu un apmēru var noteikt arī rentgenoloģiski. Tie sniedz informāciju par tā saukto locītavu telpu un parāda izmaiņas kaulos. Artrozes diagnosticēšanai nav nepieciešams veikt asins analīzes.

Ārstēšana osteoartrīts

Osteoartrītu var ārstēt ar labu terapiju kombināciju, lai mazinātu sāpes un iekaisumu un saglabātu skartās locītavas kustīgumu. Ideālā gadījumā ģimenes ārsts, reimatologs un terapeits strādā kopā, lai noteiktu individuālu ārstēšanas programmu.

Pacientiem Spectra-H lux jālieto kā atbalsta līdzeklis. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret osteoartrītu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner