Arthritis

Artrīts

Artrīts ir locītavas iekaisums. Tas var skart ikvienu ķermeņa locītavu, sākot no žokļa līdz pat mazajam pirkstiņam. Tomēr artrīts parasti rodas pirkstu locītavās. Iekaisumu parasti pavada sāpes, locītavas pārkaršana, apsārtums un pietūkums. Tomēr atkarībā no cēloņa pazīmes var būt dažādas smaguma pakāpes.

Cēloņi artrīts

Artrīts pieder pie autoimūnām slimībām. Tas nozīmē, ka nepareizi novirzīti autoimūnie procesi izraisa imūnsistēmas uzbrukumu skrimšļa audiem. Locītavu iekaisumu iedala bakteriālā un nebakteriālā (reimatoīdā) artrītā.

Ārstēšanas artrīti
Ārstēšanas artrīti

Artrītu bieži jauc ar artrozi. Tomēr artrīts ir locītavu iekaisums, kas var izraisīt nopietnus locītavu bojājumus, bet artrozei ir tieši pretēji. Šajā gadījumā locītavu bojājums izraisa iekaisumu.

Simptomi

Sūdzības artrīta agrīnā stadijā ietver tipiskus iekaisuma simptomus, piemēram, vispārēju vājumu, nogurumu, nespēku un arī svara zudumu. Nedaudz paaugstināta ķermeņa temperatūra un muskuļu un kaulu sāpes arī var būt pirmās slimības pazīmes. Tomēr var parādīties arī reimatismam raksturīgi simptomi, piemēram, pietūkušas locītavas.

Diagnoze

Artrīta diagnostikas pamatā ir detalizēta saruna ar ārstu. Izmeklējums palīdz atšķirt bakteriālu un nebakteriālu locītavu iekaisumu. Pirmajā gadījumā parasti ir skarta tikai viena locītava, kas ir pietūkuša un pārkarsusi. Turklāt ir redzams locītavas izsvīdums, kurā locītavā uzkrājas šķidrums un strutas. Ja ir skartas vairākas locītavas, tas parasti liecina par reimatoīdo artrītu.

Ārstēšana artrīts

Bakteriāla artrīta gadījumā locītavu parasti ārstē ķirurģiski. Lielu locītavu gadījumā tiek veikta arī artroskopija. Šīs procedūras laikā tiek izņemts iekaisušais locītavas materiāls – dažkārt kopā ar locītavas gļotādu. Pēc tam iekaisušo locītavu izskalo un iztīra.

Reimatisma izraisīta artrīta gadījumā ir nepieciešama tikai terapija. To var veikt atbalstošā veidā ar Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers , magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas. Šādā veidā problēma tiek risināta burtiski pašā saknē, piemēram, lai paātrinātu šūnu audu atjaunošanos un samazinātu pietūkumu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner