Schmerzen in der Hand

Sāpes rokās

Sāpes rokās

Roka ir evolūcijas šedevrs, jo spēka un kontroles apvienojums padara mūsu rokas par neaizstājamu instrumentu. Gandrīz nav brīža, kad mūsu rokas nebūtu aktīvi iesaistītas, piemēram, aizvien biežāk lietojot datorus un mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus vai planšetdatorus.

Kāpēc rodas Sāpes rokās?

Dzīves laikā mēs kustinām rokas līdz pat 25 miljoniem reižu. Tomēr lielākā daļa cilvēku pamana, cik bieži mēs izmantojam rokas un cik svarīgas tās ir, tikai tad, kad katra kustība sāp.

Sāpes rokās parasti ir brīdinājuma signāls un norāda uz iespējamu pārmērīgu lietošanu. Lai izvairītos no traumām, hroniskām saslimšanām un iespējamām vēlīnām sekām, sāpīgas rokas pēc iespējas ātrāk jāpārbauda ārstam.

Roku sāpju ārstēšana
Roku sāpju ārstēšana

Sāpes izraisa dažādi izraisītāji. Papildus ar stresu saistītiem cēloņiem sāpes plaukstā var izraisīt arī tādas slimības kā reimatisms, podagra, Dupjitrena slimība, karpālā kanāla sindroms, skafoīdā kaula lūzums vai deformācijas. Turklāt to var izraisīt kaulu un locītavu bojājumi, muskuļu problēmas, nervu kairinājums un bojājumi, kā arī asinsrites traucējumi. Vairumā gadījumu iespējamos plaukstas sāpju cēloņus var sašaurināt pēc lokalizācijas.

Simptomi

Atkarībā no cēloņa sāpēm rokā var būt ļoti dažādi simptomi. Piemēram, tādas locītavu slimības kā artroze, artrīts, reimatisms un podagra var izraisīt sāpes, kustinot pirkstu locītavas. Tādi jušanas traucējumi kā tirpšana, dedzināšana un nieze rokā liecina par neiroloģisku problēmu. Iespiests nervs var izpausties arī kā nepatīkama nejutīguma sajūta.

Diagnoze

Pirms veikt jebkādus pasākumus pašam, jākonsultējas ar ārstu. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad pēc akūtas traumas, stipra sāpēm, deformācijas, slīpēšanas vai laušanas trokšņiem un kustību ierobežojumiem rokā ir zudušas sajūtas.
Ārsta padoms jāmeklē arī tad, ja sāpes pastiprinās vai nav uzlabojumu.

Ārstēšana Sāpes rokā

Bieži vien roku sāpju mazināšanas atslēga ir veikt noteiktas izmaiņas ikdienas rutīnā. Piemēram, ja galvenais sāpju cēlonis ir nepareizs darbs ar datoru, pareiza stāja pēc kāda laika var mazināt sāpes. Atkarībā no problēmas rakstura var būt noderīga arī vietas atvēsināšana vai sildīšana.

Efektīvāks risinājums ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju mazināšanu un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret roku sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner