Karpaltunnelsyndrom

Karpālā kanāla sindroms

Daudzu cilvēku rokas laiku pa laikam iemieg, tāpēc tās kļūst nejūtīgas un tirpstošas. Tas ir nepatīkami, bet parasti ātri pāriet. Cilvēkiem, kuri cieš no karpālā kanāla sindroma, ir līdzīgas sūdzības, taču tās atkārtojas atkal un atkal, un bieži vien tās pavada stipras sāpes.

Karpālais tunelis ir kanāls karpālā, ko ierobežo kauls un saistaudi. Tas atrodas plaukstas un plaukstas saknes iekšpusē, un to šķērso stingra saistaudu josla. Papildus cīpslām pa karpālo kanālu iet arī vidējais nervs, kas kontrolē īkšķa lodītes un plaukstas daļu sajūtas un kustīgumu. Tiklīdz karpālā kanāla audi uzbriest, vidējais nervs var tikt pakļauts spiedienam un izraisīt karpālā kanāla sindromu.

Cēloņi karpālā kanāla sindroms

Kāpēc audi uzbriest, nevar pateikt vispārīgi. Savu lomu var spēlēt pārslodze vai nepareiza slodze, ko izraisa spēcīgs spiediens uz plaukstas locītavu. Daudziem skartajiem simptomus pastiprina monotona slodze, piemēram, darbs pie datora.

Ārstēšana karpālā kanāla sindroms
Ārstēšana karpālā kanāla sindroms

Dažas slimības var veicināt karpālā kanāla sindromu, piemēram, reimatisms, cukura diabēts, plaukstas locītavas traumas un atkārtots tendonīts. Risks nedaudz palielinās arī grūtniecības laikā, jo šajā laikā audos var uzkrāties vairāk šķidruma.

Simptomi

Karpālā kanāla sindroms var izraisīt jušanas traucējumus, kad jūtama rokas daļas nejutīgums vai tirpšana, kā arī sāpes pirkstos. Dažreiz sāp visa roka. Sliktākajā gadījumā sāpes var izstarot uz roku. Simptomi parasti rodas naktī vai no rīta pēc atpūtas.

Diagnoze

Vispirms roka jāpārbauda ārstam, lai ar noteiktiem testiem pārbaudītu plaukstas un pirkstu kustīgumu. Turklāt tiek pārbaudīti jušanas traucējumi vai nejūtības. Pēc tam tiek veikta elektrofizioloģiskā izmeklēšana, lai noteiktu, vai nervi pārraida elektriskos impulsus un vai to funkcija ir traucēta.

Ārstēšana karpālā kanāla sindroms

Simptomi bieži vien izzūd paši no sevis, bet dažreiz tie ilgst ilgāk. Atvieglojumu var sniegt dažādas terapeitiskas procedūras. Piemēram, ārstēšana ar Spectra-H lux ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju remdēšanu un palielina ātras rehabilitācijas iespējas. Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret karpālā kanāla sindromu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner