Steißbeinschmerzen

Coccyx Sāpes

Mugurkauls ir mugurkaula zemākā daļa, kas sastāv no četriem līdz pieciem skriemeļiem, kuri lielākajai daļai cilvēku ir saplūduši vienā kaulā. Sāpes coccyx var rasties, pieceļoties, apsēžoties, noliecoties uz priekšu, zarnu kustību laikā vai dzimumakta laikā, un tās var izstarot uz apkārtējiem reģioniem, piemēram, gūžas, jostas daļas mugurkaula un anālās zonas. Sāpes var rasties arī tuvējās ķermeņa daļās, piemēram, orgānos, un izstaroties uz pakauša kaulu. Kopumā coccyx sāpes ir diezgan reti sastopamas, taču tās ir ievērojams slogs skartajiem pacientiem.

Cēloņi Coccyx Sāpes

Kakts kaula sāpes nedrīkst sajaukt ar diska trūci. Sāpes bieži rodas pēc traumatiskiem notikumiem, piemēram, kritiena vai grūtām dzemdībām. Sāpes var izraisīt arī mehāniskā kakla kaula sasprindzinājums, ko izraisa ilgstoša sēdēšana uz cietas virsmas.

Ārstēšana coccyx sāpes
Ārstēšana coccyx sāpes

Citi iemesli var būt: reimatiskas slimības (Behtereva slimība), audzēji, cistas, periostīts, saišu aparāta vai muskuļu problēmas (sasprindzinājums).

Simptomi

Visbiežāk sastopamie simptomi ir sāpes starp mugurkaula lejasdaļu un sēžamvietu, sēžot, pieceļoties vai noliecoties. Sāpju intensitāte ir dažāda. Kakla kaula sāpes var apgrūtināt ikdienas darbu veikšanu, piemēram, braukšanu, noliekšanos vai sēdēšanu.

Daudzi slimnieki vienā un tajā pašā stāvoklī var pavadīt tikai dažas minūtes, pirms viņi ir spiesti to mainīt, lai mazinātu sāpes. Simptomi var ilgt no dažām dienām līdz vairākām nedēļām – dažkārt pat mēnešiem. Izņēmuma gadījumos sāpes var kļūt arī hroniskas.

Diagnoze

Ja ir kakla kaula sāpes, ārsts parasti uzdod dažus jautājumus par precīziem simptomiem. Pēc tam tiek veikta fiziskā izmeklēšana, kuras laikā tiek izdarīts spiediens uz coccyx galu, kas izraisa sāpes.

Lai izslēgtu citus iespējamos coccyx sāpju cēloņus, var būt noderīgi tādi attēlveidošanas izmeklējumi kā ultrasonogrāfija, datortomogrāfija (CT) vai magnētiskā rezonanse (MR). Ja ir aizdomas par iekaisumu vai audzēju, ārsts izmantos arī kontrastvielu, lai detalizētāk vizualizētu coccyx zonu.

Ārstēšana Coccyx Sāpes

Ja sāpes nav izzudušas pēc vairākām nedēļām un papildus sāpēm pakausī ir sāpes vēderā vai muguras lejasdaļā, jākonsultējas ar ārstu. Pēc diagnozes noteikšanas var palīdzēt fizioterapija un masāžas. Ja simptomi saglabājas, sāpes var mazināt injekcijas ar kortizonu (kortikosteroīdiem) vai vietējiem anestēzijas līdzekļiem.

Vēl viena terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret kakla kaula sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner