Bandscheibenvorfall

Diska trūce

Diska trūce

Diska trūce ir mugurkaula slimība, kad mīkstais kodols (arī: kodola mīkstums) izspiežas no diska, kas atrodas starp diviem blakus esošiem skriemeļiem. Sāpes parasti izstaro uz kāju. Tomēr, ja ir daudz veiksmes, lielākajā daļā cilvēku simptomi sešu nedēļu laikā izzūd paši no sevis.

Cēloņi diska trūce

Starpskriemeļu diski darbojas kā amortizatori starp atsevišķiem skriemeļiem. Ikviens, kurš daudz sēž, ceļ smagumus, ir ar lieko svaru vai nepareizi noslogo muguru, noslogo starpskriemeļu diskus tā, ka kādā brīdī tie vairs nespēj izturēt slodzi.

Diska trūces ārstēšana
Diska trūces ārstēšana

Arī dabiskie novecošanās procesi palielina risku saslimt ar diska izslīdēšanu, jo, jo vecāks kļūst cilvēks, jo vairāk starpskriemeļu diski zaudē savu elastību. Atbalsta šķiedru gredzens kļūst trauslāks un ātrāk pakļaujas. Ļoti retos gadījumos audu izkrišanu var izraisīt arī nelaimes gadījums vai nopietna trauma.

Simptomi

Daudzos gadījumos diska trūce ir saistīta ar sāpēm un neiroloģiskiem simptomiem. Dažiem cilvēkiem diska trūce izraisa dedzinošas sāpes vai tirpšanu rokās vai kājās, nejutīgumu vai pat ekstremitāšu paralīzi. Retos gadījumos parādās arī neparasti simptomi, piemēram, slikta dūša.

Diska izmežģījumu, tāpat kā osteoporozi, bieži vien atklāj tikai nejauši, veicot izmeklējumus.

Diagnoze

Diagnoze sākas ar detalizētu medicīnisko vēsturi. Lai skaidri diagnosticētu diska trūci, fiziskajai izmeklēšanai parasti tiek veikta arī attēlveidošanas procedūra. Tā kā rentgena stari vien parasti nav pārāk informatīvi, ārsts parasti papildus nozīmē veikt datortomogrāfiju (CT) un/vai magnētiskās rezonanses (MR) izmeklējumu. Tā sauktā mielogrāfija tiek izmantota samērā reti. Tomēr, tā kā šī procedūra nav bez riska, to veic tikai tad, ja ārsts vēlas pēc iespējas precīzāk novērtēt mugurkaula kanālu.

Ārstēšana disku trūce

Vairāk nekā 90 procentiem pacientu pietiek ar konservatīvu ārstēšanu, t. i., terapiju bez operācijas. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad diska trūce izraisa sāpes vai nelielu muskuļu vājumu, bet nerada citus vai nopietnākus simptomus, piemēram, paralīzi un urīnpūšļa vai taisnās zarnas darbības traucējumus.

Vēl viena – atbalstoša – terapijas pieeja ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā ar diska trūci.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner