Osteoporose

Osteoporoze

Osteoporoze

Osteoporoze ir pakāpeniska kaulu slimība, kuras laikā kauli kļūst poraini. Tādējādi visā skeletā sadalās kaulu viela un mainās kaulu struktūra. Kauli kļūst nestabili, un pastāv risks, ka tie lūst pie nelielas slodzes vai pat bez nosakāma cēloņa.

Vācijā osteoporoze ir diagnosticēta vismaz sešiem miljoniem cilvēku. Šī slimība galvenokārt sastopama gados vecākiem cilvēkiem. Sievietes tā skar ievērojami biežāk nekā vīriešus.

Cēloņi osteoporoze

Kaulu masu organisms uzkrāj aptuveni līdz 30 gadu vecumam. Osteoporoze rodas tad, ja līdz tam laikam organisms nav izveidojis pietiekami daudz kaulu masas vai arī ja tas to pārāk ātri noārda. Aptuveni vienam no 20 pacientiem osteoporoze rodas citas slimības (reimatoīdā artrīta, hormonu darbības traucējumu, hipertireoīdisma vai hroniskas kuņģa un zarnu trakta slimības) rezultātā.

Osteoporozes ārstēšana
Osteoporozes ārstēšana

Turklāt osteoporozes iespējamību palielina šādi riska faktori: nekustīgums, pārāk maz kustību, uzturs ar zemu kalcija un vitamīnu saturu, cigaretes un alkohols, nepietiekams svars un dažu medikamentu, piemēram, kortizona preparātu, lietošana.

Simptomi

Osteoporoze bieži vien nav pamanāma. Slimība parasti kļūst pamanāma tikai tad, kad jau ir noticis kaulu lūzums. Mugurkaula deformācija pēc skriemeļu lūzuma nepareizi noslogo muguras muskuļus. Tas izraisa muguras sāpes, muguras izliekumu (mugurkaula izliekums) un auguma samazināšanos.

Diagnoze

Diagnostikas nolūkā ārsts vispirms jautās par osteoporozes pazīmēm un riska faktoriem. Viņš arī veiks kaulu blīvuma mērījumus. Retāk tiek veikti laboratoriskie izmeklējumi, lai izslēgtu citas kaulu slimības, kas arī samazina kaulu blīvumu. Lai noteiktu galīgo diagnozi, var veikt arī mikroskopisku izmeklēšanu (kaulu biopsiju).

Ārstēšana osteoporoze

Terapija apvieno dažādas ārstēšanas pieejas, kas ietver medikamentu lietošanu, uztura deficīta (kalcija, D vitamīna) korekciju un mobilitātes pasākumus. Ārstēšanas mērķis ir aizkavēt slimības progresēšanu un mazināt kaulu lūzumu risku.

Vēl viena terapeitiskā pieeja ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju remdēšanu un palielina ātras rehabilitācijas izredzes.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret osteoporozi.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner