Schulterschmerzen

Pleca sāpes

Pleca sāpes

Plecu sāpes ir sastopamas gandrīz visās vecuma grupās un abiem dzimumiem. Dažreiz sāpes plecā rodas akūti, piemēram, sportošanas laikā vai pēc smagu smagumu celšanas. Hroniskas sāpes un pat stīvs plecs var būt iekaisuma, nolietojuma vai pat traumas rezultāts. Neatkarīgi no iemesla pleca sāpes var būtiski ietekmēt to cilvēku ikdienas dzīvi, kurus tās skar.

Cēloņi pleca sāpes​

Aptuveni 85 % gadījumu cēlonis nav pašā pleca locītavā, bet gan tās tuvumā. Nepatīkamas sāpes var izraisīt, piemēram, vāji muskuļi, artroze, nepareizs novietojums un muskuļu, cīpslu vai locītavas kapsulas bojājumi traumas vai slimības dēļ. Turklāt ar sāpēm plecu locītavā var būt saistītas arī iekšējo orgānu slimības (piemēram, žultsakmeņi) vai reimatiskas slimības.

Pleca sāpju ārstēšana
Pleca sāpju ārstēšana

Daudzos gadījumos operācija nav nepieciešama, jo lielāko daļu no skartajiem var izārstēt ar fizioterapiju. Tā ietver aizmugurējās muskuļu ķēdes trenēšanu un saīsinātā krūšu muskuļa izstiepšanu. Šādā veidā pleca kaula galva atgriežas pareizā pozīcijā, un ar laiku plecu sāp arvien mazāk un mazāk.

Simptomi

Pleca sāpes var pavadīt dažādi simptomi, piemēram, kustību ierobežojumi un nestabilitātes sajūta. Ir arī rokas spēka zudums un aukstuma, tirpšanas un nejutīguma sajūta plecā.
Dažos gadījumos pleca zonā var rasties arī pietūkums, zilumi un deformācija. Ja ir nepieciešamas darbības virs galvas, tās ir gandrīz neiespējamas, jo sāpes izstaro visu augšdelmu, apakšdelmu un kakla un krūšu daļas mugurkaula rajonu.

Diagnoze

Pleca sāpju gadījumā ārsts izmeklēs anamnēzi, lai noskaidrotu, kad un cik bieži rodas sāpes plecā un vai papildus pleca sāpēm ir arī citas sūdzības, piemēram, rokas spēka zudums vai pirkstu nejutīgums. Pēc tam tiek veikta fiziskā izmeklēšana, izmantojot kustību testus un palpāciju. Vajadzības gadījumā tiek izmantotas attēlveidošanas procedūras (datortomogrāfija un/vai magnētiskā rezonanse), lai noskaidrotu, kā konkrēti ārstēt sāpes.

Pleca sāpju ārstēšana

Plecu sāpes var ievērojami mazināt ar terapeitiskiem pasākumiem. Skartajiem cilvēkiem tiek lietoti pretiekaisuma un sāpes mazinoši medikamenti, kā arī fizioterapija.

Vēl viena terapeitiskā pieeja ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret pleca sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner