Rückenmarksverletzungen

Muguras smadzeņu traumas

Muguras smadzeņu trauma ir nopietns bojājums, ko visbiežāk var izraisīt satiksmes negadījums, negadījums sporta vai citu fizisko aktivitāšu laikā. Turklāt iemesls var būt arī insults vai neiroloģiskas slimības. Muguras smadzeņu traumas rezultātā rodas kustību traucējumi, bet sliktākajā gadījumā – arī neatgriezeniska paralīze. Šī iemesla dēļ pret cietušajiem vienmēr jāizturas ar vislielāko piesardzību.

Muguras smadzeņu traumu cēloņi

Muguras smadzeņu bojājumus var izraisīt traumatiski bojājumi (satiksmes negadījums, sporta negadījums, kritiens, vardarbība) vai netraumatiski bojājumi (multiplā skleroze, autoimūnas slimības, muguras smadzeņu išēmija, infekciozs mielīts un radiācijas mielopātija).

Muguras smadzeņu bojājuma ārstēšana
Muguras smadzeņu bojājuma ārstēšana

Muguras smadzeņu vai to tiešās apkārtnes bojājumi – atšķirībā no mugurkaula traumām, piemēram, mugurkaula skriemeļu lūzumiem – bieži ir neatgriezeniski un izraisa paralīzi.

Simptomi

Muguras smadzeņu traumas var izraisīt kustību un ķermeņa funkciju traucējumus, kā arī nervu sāpes, kas var izpausties gan atsevišķi, gan kopā. Paralīze var būt pilnīga, bet atlikušās funkcijas var būt arī saglabājušās.

Bieži sastopama kāju (paraplēģija) vai visu ekstremitāšu (tetrapleģija) paralīze, nejutīgums un urīnpūšļa un taisnās zarnas darbības traucējumi.

Diagnoze

Aizdomas par muguras smadzeņu bojājumu tiek izteiktas, pamatojoties uz simptomiem. Parasti ir jušanas traucējumi vai nervu deficīts, sāpes un paralīzes pazīmes.
simptomi. Tos bieži konstatē neiroloģiskajā izmeklēšanā. Lai apstiprinātu diagnozi, ārsts parasti nozīmē veikt magnētiskās rezonanses izmeklējumu. Lai izslēgtu citus nervu zuduma cēloņus, piemēram, infekcijas vai meningītu, var veikt tā saukto jostasvietas punkciju.

Muguras smadzeņu traumu ārstēšana

Muguras smadzeņu bojājuma ārstēšanas iespējas galvenokārt ir atkarīgas no tā smaguma pakāpes.

Piemēram, muguras smadzeņu satricinājuma gadījumā galvenokārt nepieciešama liela atpūta un fiziska aizsardzība.

Turpretī muguras smadzeņu satricinājuma sekas parasti ir neatgriezeniskas. Šajā gadījumā konservatīvi vai ķirurģiski var ārstēt tikai pavadošos simptomus (piemēram, tūsku, cistas, mugurkaula lūzumus, disku trūces), lai samazinātu spiedienu uz muguras nerviem. Diemžēl daļēju paralīzi vai pat pilnīgu paraplēģiju ar pašreizējiem līdzekļiem nav iespējams izārstēt.

Tomēr dažādi palīglīdzekļi, fizioterapeitiskie pasākumi un apmācības programmas ļauj slimniekiem dzīvot salīdzinoši patstāvīgu dzīvi.

Vēl viena – atbalstoša – terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes.
Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīglīdzekli muguras smadzeņu traumu gadījumā.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner