Nackenschmerzen

Kakla sāpes

Kakla sāpes

Akūtas kakla sāpes ir plaši izplatītas un parasti nerada bažas. Sāpes bieži izraisa muskuļu sasprindzinājums, piemēram, pēc ilgstoša darba ar datoru, caurvēja vai neērtas gulēšanas pozas. Akūtas kakla sāpes parasti izzūd 1 līdz 2 nedēļu laikā.

Tomēr, ja sūdzības saglabājas ilgāk nekā trīs mēnešus, tās sauc par hroniskām kakla sāpēm, kas ir saistītas ar psiholoģisku sasprindzinājumu un stresu.

Cēloņi kakla sāpes

Kakla sāpēm var būt daudz iemeslu. Tie ir vāji kakla muskuļi un pārslodze, kakla mugurkaula nolietojums, trieciens ar pātagu, kā arī mugurkaula kanāla sašaurināšanās vai diska izslīdēšana. Turklāt kakla sāpes var rasties kā mugurkaula iekaisuma slimību, žokļa locītavas problēmu vai spēcīgu galvassāpju pavaddokuments.

Kakla sāpju ārstēšana
Kakla sāpju ārstēšana

Bieži vien ir grūti noteikt skaidru kakla sāpju cēloni. Iemesls tam ir tas, ka kakla mugurkaula kauli, saites un nervi ir tik cieši kopā, ka parasti ir grūti novērtēt, kas galu galā izraisa sūdzības.

Simptomi

Kakla sāpēm var būt dažādi simptomi, piemēram, sāpes, stīvums un spriedzes sajūta kaklā. Tomēr sāpes var skart arī plecus, muguras augšējo daļu vai rokas. Turklāt, kustinot galvu, var rasties sāpes, galvassāpes vai ausu sāpes.

Reizēm var rasties arī problēmas ar staigāšanu un urīnpūšļa vai zarnu kontroles zudums.

Diagnoze

Vispirms ārsts uzdod dažus jautājumus, piemēram, vai jums jau iepriekš ir bijis negadījums, kur tieši jums sāp un vai tam varētu būt nozīme īpaša fiziska slodze vai liels stress. Turpmākās fiziskās izmeklēšanas laikā ārsts palpē kaklu un kaklu, pārbauda galvas kustīgumu, refleksus un muskuļu spēku rokās un plecos. Vairumā gadījumu nav nepieciešams veikt rentgena, datortomogrāfijas vai magnētiskās rezonanses izmeklējumu.

Ārstēšana kakla sāpes

Akūtas kakla sāpes parasti ārstē ar siltumu, piemēram, ar karstā ūdens pudelēm vai sildošiem spilventiņiem. Ieteicami arī stiepšanās un nostiprināšanas vingrinājumi, kā arī masāžas.

Spēcīgu hronisku sāpju gadījumā var būt noderīga sāpju ārstēšana, ko veic apmācīti psihoterapeiti.

Vēl viena terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret kakla sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner