Stirnhöhlenentzündung

Frontālais sinusīts

Frontālais sinusīts (arī frontālais sinusīts) ir retāka sinusīta forma, kad iekaisusi vienas vai abu deguna blakusdobumu gļotāda. Saslimušajiem cilvēkiem parasti ir stipras sāpes pieres rajonā un spēcīga saaukstēšanās. Slimība ir akūta vai hroniska, un potenciāli var rasties jebkurā vecumā.

Cēloņi frontālais sinusīts

Frontālā sinusīta gadījumā notiek gļotādas iekaisuma reakcija un frontālajos deguna blakusdobumos uzkrājas lipīgs, viskozs sekrēts. Tāpēc frontālais sinusīts bez saaukstēšanās ir ļoti reti sastopams.

Frontālais sinusīts ārstēšana
Frontālais sinusīts ārstēšana

Cēlonis bieži ir patogēni, piemēram, baktērijas vai vīrusi, kas uzbrūk deguna dobumu gļotādai un tādējādi izraisa iekaisumu. No turienes patogēni iekļūst deguna blakusdobumos un arī šeit inficē gļotādu. Infekcija izraisa gļotādas pietūkumu un gļotādu gļotu veidošanos.

Simptomi

Frontālā sinusīta gadījumā dažu stundu laikā rodas stipras kņudinošas sāpes skartajā pieres pusē. Var tikt skarta arī acs. Diskomforts pastiprinās, tiklīdz skartā persona noliec galvu uz priekšu, šķaudot vai pat klepojot. Turklāt iekaisusī vieta ir jutīga pret pieskārieniem.

Citi iespējamie sinusīta simptomi ir gļotādas iesnas, traucēta oža un sāpes košļāšanas laikā. Ja iekaisums izplatās uz acīm, pastāv arī iespēja, ka var attīstīties konjunktivīts.

Diagnoze

Ārsts, cita starpā, jautā pacientam par sūdzību veidu, apmēru un ilgumu. Pēc tam tiek veikta fiziskā izmeklēšana, kuras laikā ārsts, piemēram, aptausta deguna blakusdobumu priekšējo sienu. Ārsts izmeklē deguna iekšpusi, veicot deguna endoskopiju (rinoskopiju). Ārsts izmeklē arī acis. Viņš pārbauda, vai augšējā plakstiņā nav ūdens aizture un konjunktivīta pazīmes.

Ar datortomogrāfijas palīdzību var detalizētāk vizualizēt deguna blakusdobumu blakusdobumus.

Ārstēšana frontālais sinusīts

Tāpat kā visu sinusīta formu gadījumā, arī sinusīta ārstēšanas mērķis ir atjaunot sekrētu aizplūšanu un tādējādi uzlabot skarto deguna blakusdobumu ventilāciju. Šim nolūkam parasti izraksta dekongestantus un atkrēpošanas līdzekļus. Bakteriālu infekciju gadījumā var tikt nozīmētas arī antibiotikas.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret sinusītu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner