Nasennebenhöhlenentzündung

Sinusīts

Sinusīta gadījumā – atšķirībā no frontālais sinusīta – deguna blakusdobumu un deguna gļotādas ir iekaisušas. Izšķir akūtu un hronisku sinusītu. Akūtā forma var rasties vairākas reizes gadā, bet pēc dažām nedēļām izzūd. Savukārt hronisks sinusīts var ilgt ilgāk nekā trīs mēnešus.

Cēloņi sinusīts

Akūtu sinusītu bieži izraisa saaukstēšanās vai gripa. Kad saaukstēšanās laikā deguns ir aizsērējis, tiek traucēta deguna sekrēta drenāža. Tas ļauj izplatīties vīrusiem, kas pēc tam izraisa gļotādas iekaisumu. Turklāt anatomiskas īpatnības, piemēram, izliekta deguna starpsiena vai sašaurinātas deguna blakusdobumu ieejas, var izraisīt biežus sinusīta atkārtošanās gadījumus. Pastāv arī tādi sinusīta riska faktori kā novājināta imūnsistēma vai alerģiska reakcija.

Sinusīta ārstēšana
Sinusīta ārstēšana

Nav zināms, kas izraisa hronisku sinusītu. Dažreiz tas attīstās no ilgstoša akūta sinusīta. Hronisku sinusītu var veicināt vai saasināt arī citi faktori, piemēram, alerģisks rinīts vai astma.

Simptomi

Sinusīta gadījumā deguna eju bloķē gļotādas pietūkums un šķidruma uzkrāšanās. Tas apgrūtina elpošanu caur degunu, kas ir nosprostots. Zaļgans vai dzeltenīgs sekrēts ir pazīme, kas liecina, ka ir apmetušies patogēni.

Visbiežāk sinusītu pavada aizlikts deguns, kā arī apgrūtināta elpošana caur degunu. Turklāt samazinās ožas izjūta un sejā rodas spiedošas sāpes. Citi simptomi var būt drudzis un galvassāpes.

Diagnoze

Ārsts vispirms jautā par simptomiem un pārbauda, vai nav tipisku sāpju, viegli piespiežot un pieskaroties sejai. Deguna iekšpusi var pārbaudīt ar nelielu endoskopu, lai redzētu, vai gļotāda nav pietūkušas. Tikai retos gadījumos tiek ņemts uztriepes uztriepes uztriepes uztriepe, kas pēc tam laboratorijā tiek pārbaudīta uz patogēniem.

Ja diagnoze joprojām nav skaidra vai ir komplikāciju pazīmes, var tikt nozīmēta datortomogrāfija (CT).

Ārstēšana sinusīts

Kortizonu saturoši deguna aerosoli var mazināt gan akūta, gan hroniska sinusīta simptomus. Turpretī deguna aerosoli ar dekongestantiem palīdz tikai īstermiņā, un atkarības simptomu dēļ tos drīkst lietot tikai dažas dienas. Dažiem slimniekiem palīdz arī deguna skalošana vai inhalācija.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret sinusītu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner