Rheuma

Reimatisms

Reimatisms (arī reimatoīdais artrīts) tiek uzskatīts par plaši izplatītu slimību, un ar to apzīmē dažādas slimības, kas galvenokārt izraisa sūdzības muskuļu un skeleta sistēmā. Vispazīstamākās sūdzības, iespējams, ir sāpes locītavās, tāpēc to dažkārt dēvē arī par „locītavu plīsumiem“. Attīstīta reimatisma gadījumā skartajiem cilvēkiem var būt grūti veikt vienkāršas darbības, piemēram, personīgo higiēnu, ēst ar nazi un dakšiņu vai pat aizvērt bikses.

Reimatoīdo artrītu dažkārt jauc ar artrozi. Tomēr atšķirība ir tāda, ka sāpes izraisa ar vecumu saistīta locītavu skrimšļa degradācija, nevis iekaisums.

Cēloņi reimatisms

Reimatisms ir autoimūna slimība, kuras laikā imūnsistēma uzbrūk locītavu iekšējai oderei. Tas, vai cilvēkam attīstīsies reimatoīdais artrīts, cita starpā ir atkarīgs arī no viņa ģimenes predispozīcijas (ģenētiskās noslieces).

Reimatisma ārstēšana
Reimatisma ārstēšana

Taču reimatisma attīstību veicina arī vecums, infekcijas, smēķēšana un vides ietekme, piemēram, saules gaisma. Parasti vispirms tiek skartas pirkstu pamatnes vai pirkstu locītavas, bet dažkārt tiek skartas arī elkoņa, potītes vai ceļa locītavas. Var iekaist arī locītavas, kas atrodas tuvu stumbram, piemēram, plecu vai atslēgas kaulam. Parasti abās ķermeņa pusēs tiek skartas tās pašas locītavas.

Simptomi

Kādas locītavas skar reimatisms, ir atšķirīgi. Tas parasti ir atkarīgs no tā, cik izteiktas ir iekaisuma reakcijas un cik tālu ir progresējis reimatoīdais artrīts. Tipiski simptomi ir siltas, pietūkušas un sāpīgas locītavas, spēka trūkums un pat nogurums. Turklāt ir sastopami tā sauktie reimatiskie mezgli.

Diagnoze

Lai diagnosticētu reimatoīdo artrītu, ārsts vispirms jautā par sūdzībām, piemēram, sāpīgām locītavām, rīta stīvumu un vispārējiem simptomiem, piemēram, nogurumu vai nespēku.
Pēc intervijas veic dažādus izmeklējumus, piemēram, asins analīzes.

Ārstēšana reimatisms

Reimatoīdo artrītu var ārstēt ar medikamentiem, fizioterapiju un ergoterapiju. Turklāt ir dažādi palīglīdzekļi, kas atvieglo noteiktas ikdienas darbības. Ieteicams arī regulāri vingrot vai nodarboties ar sportu.

Vēl viena terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret reimatismu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner