Ischias

Sāpes augšstilba locītavā

Sēžas nervs (nervus ischiadicus) ir garākais un resnākais nervs cilvēka ķermenī. Tas sastāv no vairākām nervu saknēm un iziet no jostasvietas krusteniskā pinuma. Tas stiepjas pāri sēžamvietai uz abām kājām pāri augšstilbiem līdz pat ceļgaliem. Tur tas sadalās stilba un sēžas nervos.

Ja tas ir saspiests, ievainots vai iekaisis, rodas raksturīgas sāpes, kas stiepjas no muguras uz leju pa kāju. Iespējami arī jušanas traucējumi vai pat paralīze.

Cēloņi sāpes augšstilba locītavā

Akūtas sēžas sāpes izraisa nervu saknīšu sašaurinājums, kairinājums vai bojājums. Galvenais išiātiskās triekas cēlonis ir diska trūce vai tās priekšvēstnesis (izspiests disks). Tomēr dažkārt sāpes izraisa arī citas slimības. Tās ir, piemēram, mugurkaula ķermeņa traumas, audzēji, reimatoīdais artrīts, spondilodiscīts, gūžas savākšanās vai hematomas.

Sirds sāpju ārstēšana
Sirds sāpju ārstēšana

Vēl viens iespējamais išiātiskās triekas kairinājuma cēlonis var būt infekcijas slimības, piemēram, Laima slimība. Šīs infekcijas bakteriālos patogēnus pārnēsā ērces. Taču arī herpes vīrusi, kas sastopami šindeles gadījumā, var izraisīt nepatīkamas sāpes sēžas locītavā.

Simptomi

Simptomi dažkārt parādās pakāpeniski, dažkārt pavisam pēkšņi. Sāpes sprandā sākas muguras lejasdaļā un parasti vienpusēji izstaro no sēžamvietas pāri augšstilba aizmugurējai daļai līdz ceļgalam. Dažreiz tiek skarta arī apakšstilba un kāju pirksti. Skartie cilvēki dažkārt simptomus raksturo kā „elektriskās strāvas triecienu“ vai „skudru tirpšanu kājā“.

Diagnoze

Ārsts var viegli diagnosticēt išiasu, pamatojoties uz tipiskām sūdzībām un fizisko pārbaudi.

Fiziskās izmeklēšanas laikā ārsts pacels vienu kāju no guļus stāvokļa. Tas izstiepj sēžas nervu un izraisa tipiskas sāpes. Turklāt ārsts pārbaudīs, vai ir traucētas sajūtas kājās.

Ārstēšana sāpes augšstilba locītavā​

Labākais sedikulāro sāpju ārstēšanas veids ir atkarīgs no to cēloņa, smaguma pakāpes un simptomu ilguma. Tomēr pirmā prioritāte ir pēc iespējas ātrāk mazināt sāpes, lai novērstu to, ka sāpes kļūst hroniskas un veidojas tā sauktā sāpju atmiņa.

Dažkārt organismam izdodas pašam sadziedēt skarto nervu. Bieži vien sāpes izzūd pēc dažām nedēļām. Tomēr, ja ārstēšana ir nepieciešama, Spectra-H lux ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju remdēšanu un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret sēžas sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner