Fibromyalgie

Fibromialģija

Fibromialģija

Fibromialģija (saukta arī par fibromialģijas sindromu) ir hroniska sāpju slimība, kas izpaužas kā sāpes dažādās ķermeņa daļās. Sāpes var būt jūtamas uz ādas, muskuļos un arī locītavās.

Diemžēl bieži vien paiet vairāki gadi, pirms tiek diagnosticēta fibromialģija. Iemesls tam ir tāds, ka sāpes sākotnēji parādās pakāpeniski vai tikai vienā ķermeņa daļā, tāpēc bieži vien vispirms tiek apsvērta cita slimība, piemēram, reimatisms. Turklāt daudzi ārsti vilcinās noteikt diagnozi, jo to nevar apstiprināt ar laboratorijas rezultātiem vai rentgena izmeklējumiem. Tie, kurus skārusi fibromialģija, bieži jūtas tā, ka viņus neuztver nopietni.

Cēloņi fibromialģija

Fibromialģijas gadījumā smadzenēs ir traucēta sāpju apstrāde. Šī iemesla dēļ slieksnis, pie kura stimulus uztver kā sāpes, slimniekiem ir zemāks nekā citiem cilvēkiem.

Fibromialģijas ārstēšana
Fibromialģijas ārstēšana

Pašlaik tiek uzskatīts, ka fibromialģiju izraisa vairāki faktori. Slimību izraisa ģenētisko faktoru un fiziskās vai psiholoģiskās slodzes kombinācija, kas galu galā izraisa izmaiņas sāpju apstrādē.

Simptomi

Fibromialģija ir saistīta ar dziļi iesakņojušām hroniskām muskuļu sāpēm dažādās ķermeņa daļās, kas līdzinās spēcīgām muskuļu sāpēm. Sāpes parasti ir neparedzamas un var mainīties. Tāpēc slimniekiem ir grūti plānot ikdienas aktivitātes. Tipiskas sūdzības ir miega traucējumi, nogurums, straujš fizisks un garīgs izsīkums un koncentrēšanās problēmas. Slimniekiem parasti ir problēmas ar skaidru domāšanu, atcerēšanos vai vārdu atrašanu.

Diagnoze

Lai noteiktu, vai cilvēks cieš no fibromialģijas, ir nepieciešama detalizēta konsultācija ar ārstu un fiziska izmeklēšana. Šajā procesā, izmantojot īpašu anketu, tiek reģistrētas fibromialģijas sūdzības. Tādējādi par fibromialģiju varētu būt runa, ja 3 mēnešu laikā sāpes skārušas vismaz 7 no 19 norādītajām ķermeņa zonām. Šīs jomas ir šādas: krūškurvis un vēders, mugura, žoklis, pleci, augšdelms un apakšdelms, gūžas, augšstilbi un apakšstilbi.

Ārstēšana fibromialģija

Daudzi cilvēki ar fibromialģiju izvairās no fiziskām aktivitātēm, baidoties, ka tās pastiprinās sāpes. Tomēr vingrošana un viegls sports, piemēram, riteņbraukšana vai pastaigas, uzlabo pašsajūtu, stiprina ķermeni un mazina sāpes. Tāpēc tie ir svarīga ārstēšanas sastāvdaļa. Turklāt dažas terapijas, īpaši termālās vannas, slimniekiem bieži vien ir patīkamas. Daži arī saunas apmeklējumus vai maigas masāžas raksturo kā atvieglojošus.

Kā palīglīdzekli cietušajiem vajadzētu lietot Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret fibromialģiju.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner