Beckenschmerzen

Sāpes iegurnī

Gan sievietēm, gan vīriešiem sāpes var rasties tieši iegurnī vai iegurņa orgānos. Bieži vien pēc simptomu rakstura nav skaidrs, kādi ir iegurņa sāpju pamatcēloņi. Tāpēc simptomi vienmēr jānoskaidro specializētam ārstam.

Cēloņi sāpes iegurnī

Sāpes iegurnī var izraisīt urīnpūšļa, prostatas, dzemdes, taisnās zarnas, reproduktīvo orgānu vai stabilizējošās muskuļu un skeleta sistēmas un nervu iesaistīšanās.

Iegurņa sāpju ārstēšana
Iegurņa sāpju ārstēšana

Iegurņa sāpju izraisītāji var būt iegurņa orgānu slimības, iekaisumi vai traumas. Alternatīvi cēlonis var būt endometrioze, pārtikas nepanesamība, alerģijas, hroniskas zarnu slimības, infekcijas (cistīts), kā arī iegurņa dibena muskuļu sasprindzinājums un krampji. Taču sāpes citās ķermeņa daļās var izpausties arī iegurnī vai izstaroties kā sāpes iegurnī.

Simptomi

Sāpes iegurnī parasti tiek uztvertas kā sāpes vēdera lejasdaļā. Sūdzības var būt izkliedētas un blāvas, dažkārt arī kņudinošas, krampjveida vai viļņveidīgas. Bieži vien iegurņa sāpes nevar skaidri lokalizēt, jo sāpes rodas vienā pusē vai var izstarot uz kājām, cirkšņiem, sēžamvietu vai muguru.

Diagnoze

Diagnozi parasti nosaka ārsts, pamatojoties uz simptomiem un pamatīgu iegurņa zonas pārbaudi. Tā kā ir grūti diagnosticēt sāpju cēloni, parasti ir nepieciešami daži izmeklējumi (piemēram, asins analīzes un datortomogrāfija), lai noteiktu precīzu sāpju cēloni.

Ārstēšana sāpes iegurnī

Ārstēšana ir atkarīga no cēloņa un galvenokārt ietver simptomu ārstēšanu. Dažiem slimniekiem palīdz regulāra fiziskā slodze un labas zarnu darbības uzturēšana. Sāpes var mazināt arī vingrinājumi, lai atslābinātu saspringtos vēdera, iegurņa un iekšējo augšstilbu muskuļus.

Vēl viena terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret iegurņa sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner