Schmerzen im Oberschenkel

Sāpes augšstilbā

Ne tikai kaislīgi sportisti bieži sūdzas par sāpēm augšstilbā, bet arī cilvēki, kuri darba laikā daudz sēž vai pastāvīgi veic vienpusējas slodzes. Kad sāp augšstilbi, tas var izpausties ļoti dažādos veidos. Dažreiz sāpes augšstilbā ir kņudinošas un rodas lielas slodzes laikā, citreiz tās ir pulsējošas vai velkošas. Citreiz sāp ikdienā vai naktī. Lai cik dažādas būtu augšstilbu sāpju izpausmes, tās bieži vien izraisa vienpusējas kustības.

Kāpēc sāpes rodas augšstilbā?

Papildus vienpusējai kustībai nepatīkamas sāpes var izraisīt arī nepareiza slodze, kaulu lūzums, asinsvadu iekaisums, muskuļu sāpes, kā arī muskuļu traumas.

Ārstēšana Sāpes augšstilbā
Ārstēšana Sāpes augšstilbā

Ja sāpes augšstilbā rodas pēc kritiena, ilgst ilgāk vai ir grūti panesamas, noteikti jākonsultējas ar ārstu. Tikai ārsts var izslēgt nopietnas traumas un iekaisuma slimības, piemēram, Laimas slimību.

Simptomi

Simptomi var būt ļoti dažādi. Sāpes var rasties augšējā un ārējā augšstilba daļā. Turklāt var būt grūti staigāt un/vai kāpt pa kāpnēm. Papildus kustību ierobežojumiem slimnieki var izjust arī tirpšanu un tirpšanu augšstilba un apakšstilba daļā.

Diagnoze

Būtībā izšķirošais faktors diagnozes noteikšanā ir tas, kur tieši rodas sāpes augšstilbā. Pamatojoties uz šo zonu, ārsts var novērtēt, kuri nervi un muskuļi ir skarti, un tādējādi noskaidrot cēloni. Turklāt svarīgi ir arī pašreizējie apstākļi, piemēram, traumas vai iepriekšējās slimības.

Ārstēšana Sāpes augšstilbā

Mērķtiecīgi vingrinājumi ar tā saukto fasciju veltni palīdz mazināt sāpes augšstilbā. Kā profilakses pasākums ikdienā jāņem vērā pietiekama fiziskā slodze. Var palīdzēt arī mazāk krustot kājas, neizlocīt gurnus stāvus un regulāri veikt stiepšanās vingrinājumus atsevišķām augšstilbu muskuļu grupām.

Vēl viena terapijas metode ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju mazināšanu un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret sāpēm augšstilba locītavas rajonā.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner