Wadenschmerzen

Teļu sāpes

Teļu sāpes izraisa daudzi faktori, jo teļš katru dienu tiek pakļauts lielai slodzei. Sāpes var izraisīt nekaitīga sporta trauma vai pārmērīga slodze. Tomēr ārkārtējos gadījumos tā var būt arī brīdinājuma signāls par bīstamākām slimībām, piemēram, trombozi.

Cēloņi teļu sāpes

Kad sāp teļš, bieži vien to izraisa teļš muskuļi. Tomēr iespējami arī citi iemesli. Piemēram, teļu sāpes, ejot, var izraisīt muskuļu vilkšana, muskuļu šķiedru plīsumi vai sacietējuši muskuļi. Turklāt teļu sāpes var veicināt arī noslīdējis disks vai vairogdziedzera vai nieru slimības, kā arī cukura diabēts.

Teļu sāpju ārstēšana
Teļu sāpju ārstēšana

Ja sāpes rodas miera stāvoklī, tā var būt asinsvadu vai nervu problēma. Ja teļu sāpes rodas naktī, tas varētu liecināt par sāls līdzsvara traucējumiem asinīs. Turklāt nakts sāpes, nemiers un tirpšana teliņos var liecināt par tā saukto nemierīgo kāju sindromu.

Simptomi

Tā kā teļu sāpju cēloņi ir dažādi, ir arī dažādi simptomi, kas var izpausties atsevišķi vai kopā. Piemēram, sāpes teļķos var rasties miera stāvoklī, fiziskas slodzes laikā vai pēc tās vai pat naktī. Izstiepjot kāju, cietušie var novērot spēka trūkumu vai pat spēka zudumu. Tipisks simptoms var būt arī nejutīgums vai tirpšana apakšstilba daļā. Turklāt potītes locītavas kustības var būt ievērojami ierobežotas.

Diagnoze

Sāpes vēderā nav nekas neparasts un bieži rodas īslaicīgi. Atkarībā no cēloņa ārsts vispirms veiks detalizētu pārrunu, ņemot vērā visus svarīgos rādītājus, piemēram, regulāru sportošanu, stresu vai iepriekšējās slimības.
Turklāt tiek veikts spiediena mērījums un slodzes tests. Var būt nepieciešams veikt arī teļu muskuļu rentgenu.

Teļu sāpju ārstēšana

Pat ja teļu sāpes parasti izzūd pašas no sevis un nerada bažas, pēkšņu, neizskaidrojamu, spēcīgu sāpju gadījumā noteikti jākonsultējas ar ārstu. Šādā veidā ārsts var uzsākt piemērotu terapiju, lai izvairītos no ilgstošiem veselības traucējumiem.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret teļu sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner