Schmerzen im Sprunggelenk

Sāpes potītes locītavā

Potītes locītava ir visvairāk noslogotā locītava cilvēka ķermenī, jo uz potītēm gulstas lielākā daļa mūsu ķermeņa svara. Tā savieno pēdu ar apakšstilbu, tāpēc ir ļoti kustīga un lokana. Šo faktu vēl vairāk pastiprina apkārtējās saites un cīpslas.

Stingri runājot, potītes locītava sastāv no divām locītavām: augšējās un apakšējās potītes locītavas. Pirmā ir atbildīga par to, lai pēda varētu izstiepties un saliekties. Savukārt apakšējā potītes locītava nodrošina pēdas sānu kustības. Lielās slodzes dēļ potītes locītava ir ļoti jutīga pret sāpēm un traumām, ko var izraisīt nelaimes gadījumi ikdienā un sportā.

Cēloņi sāpes potītes locītavā

Potītes locītavas sāpēm var būt ļoti dažādi iemesli. Daudzos gadījumos potītes sāpes ir senu saišu traumu ilgtermiņa sekas. Taču potītes sāpes var izraisīt arī pārmērīga slodze, iekaisums, lūzums, saišu plīsums, cīpslas kairinājums, Ahileja cīpslas trauma un iedzimtas vai iegūtas deformācijas.

Ārstēšana potītes locītava
Ārstēšana potītes locītava

Tomēr visbiežāk sastopamais iemesls ir sporta traumas, kas ir izplatītas volejbolā, basketbolā, futbolā vai vingrošanā. Sāpes bieži izraisa ilgstoši vai atkārtoti ieņemtas pozas, piemēram, nepareizas skriešanas kustības.

Simptomi

Simptomi var būt dažādi, sākot no velkošām vai kņudinošām sāpēm potītē līdz pat pietūkumam un apsārtumam potītes zonā. Parasti ir sāpes, sperot soli, un ierobežotas pēdas aparāta kustības. Lai samazinātu sāpes līdz minimumam, skartās personas parasti ieņem aizsargājošu pozu. Ja simptomi saglabājas, tie var saasināties tā, ka vairs nav iespējams staigāt.

Diagnoze

Pareizai diagnozei ir svarīgi, lai ārsts precīzi zinātu, kādā situācijā rodas sāpes potītes locītavā un cik ilgi tās ilgst. Vai tās rodas miera stāvoklī, stresa laikā vai kā starta sāpes?
To, kas tieši izraisa sāpes potītes locītavā, nevar viegli novērtēt no malas. Tāpēc rentgena izmeklējums ir neizbēgams.

Ārstēšana sāpes potītes locītavā

Ja potītes locītava ir ievainota, medicīniskie palīglīdzekļi var sniegt ļoti labu atbalstu rehabilitācijas laikā. To spektrs ir plašs: atkarībā no diagnozes tie var būt gan pārsēji vieglam atbalstam, gan stabila imobilizācijas ortoze.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret potītes sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner