Achillessehne

Ahileja cīpsla

Ahileja cīpsla ir spēcīgākā cīpsla ķermenī. Tā pārnes teļu muskuļu spēku uz pēdu un ar katru soli absorbē vairākas reizes lielāku ķermeņa svaru. Ahileja cīpslas īpašā stiepes izturība un biezums ļauj veikt arī ekstrēmas slodzes – īpaši spēcīgu pēdas nolaišanu, skriešanu un arī lēkšanu.

Ahileja cīpslas problēmas bieži vien rodas pakāpeniski. Taču, ja reiz tās ir radušās, tās var būt ļoti neatlaidīgas. Sāpes bieži vien izraisa pārmērīga un nepareiza slodze. Sliktākajā gadījumā Ahileja cīpsla var plīst, ja tā kļūst hroniska vai tiek pakļauta spēcīgai akūtai slodzei.

Kā rodas Ahileja cīpslas traumas?

Ahileja cīpslas pārslodzei var būt dažādi iemesli. Piemēram, sportistiem iemesls var būt nepietiekama iesildīšanās un pārmērīga slodze, piemēram, ātrums vai skriešana kalnos. Taču pārslodzi var izraisīt arī pārāk ātra treniņu apjoma palielināšana un pārāk īsas reģenerācijas fāzes.

Ārstēšana Ahileja cīpsla
Ārstēšana Ahileja cīpsla

Citi iespējamie cēloņi, kas var izraisīt atkārtotas sāpes Ahileja cīpslā, ir problēmas ar mugurkaulu, saīsināts pakaļējais augšstilba muskulis, kāju garuma neatbilstība vai izkropļots gurns.

Simptomi

Atkarībā no cēloņa sāpes izraisa vai nu pati Ahileja cīpsla, vai arī pāreja starp cīpslu un kaulu. Ar nodilumu saistītas Ahileja cīpslas slimības pavada tā sauktās starta sāpes, kas laika gaitā mazinās. Tipiski simptomi ir sāpes, kas rodas, spiežot uz Ahileja cīpslu, un sabiezējums.

Diagnoze

Individuālā terapija ir atkarīga no dažādiem jautājumiem. Fizikālās izmeklēšanas laikā tiek pārbaudīts, vai, piemēram, sūdzību cēlonis nav gūžas locītavas disproporcijas vai nepareiza kustību secība. Turklāt ultraskaņas izmeklējums parāda šķidruma nogulsnes cīpslā.

Ahileja cīpslas traumu ārstēšana

Ārstēšanai tiek izmantotas dažādas terapijas. Ārsti bieži iesaka veikt cīpslas treniņus ar augstu veiktspēju. Alternatīva procedūra ir triecienviļņu terapija. Ārsti izmanto spēcīgus spiediena viļņus, lai mazinātu diskomfortu un stimulētu reģenerāciju. Tiek veiktas arī trombocītu bagātinātas plazmas (PRP) vai hialuronskābes injekcijas.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret Ahileja cīpslas sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner