Knöchelverstauchung

Potītes sastiepums

Ja sasitīsiet potīti, gūsiet potītes traumu vai potītes sastiepumu. Potītes saites var būt pārstieptas vai pat pārrautas. Smagāka sastiepuma rezultātā sliktākajā gadījumā locītava var kļūt pastāvīgi nestabila.

Pēc potītes sastiepuma parasti ieteicams kājā pirmajās dienās veikt imobilizāciju, pacelt un atvēsināt. Sākumā ir lietderīgi pēdu atpūtināt, lai pietūkums un sāpes mazinātos. Tomēr vieglu un vidēji smagu potītes sastiepumu gadījumā jau laikus jāuzsāk pielāgotas kustības.

Cēloņi potītes sastiepumus

Potītes sastiepumi ir viena no visbiežāk sastopamajām traumām, kas skar visu vecumu. Cilvēkiem ar vājām saitēm vai muskuļu vājumu, kā arī sportistiem ir paaugstināts potītes sastiepuma risks. Lielākā daļa cietušo sāpes potītes locītavā izjūt saišu daļā potītes ārpusē.

Potītes sastiepuma ārstēšana
Potītes sastiepuma ārstēšana

Potītes sastiepums rodas, ja potīti balstošās saites ir pārlieku izstieptas vai pat pārrautas. Atkarībā no traumas pakāpes tas ir viegls vai smags sastiepums. Pēc potītes sastiepuma locītava kādu laiku – dažiem cilvēkiem pastāvīgi – ir pārāk vaļīga, tāpēc tā vieglāk savērpjas. Ja locītava paliek pietūkuša vairākas nedēļas pēc traumas, iemesls var būt arī skrimšļa bojājums.

Simptomi

Parasti ap potītes sastiepumu apvidus ir sāpīgs un pietūcis. Dažreiz slimniekiem ap potīti ir nevadāma muskuļu raustīšanās.
Simptomu smagums ir atkarīgs no tā, cik smags ir sastiepums. Ja ir ievainoti arī nervi, cilvēkiem var būt grūtības sajust pēdu un potīti (to sauc arī par propriocepciju).

Diagnoze

Ārsts noskaidro traumas rašanās apstākļus un veic fizisku izmeklēšanu.
Ja potīte ir ļoti sāpīga noteiktās vietās vai ja sāpju dēļ potīte nevar nest svaru, dažkārt tiek veikts rentgens, lai pārbaudītu, vai nav lūzumu.

Potītes sastiepuma ārstēšana

Ārstēšana var ietvert pārsēju, šinu, speciāli izgatavotu zābaku vai ģipša pārvalku. Sāpju remdēšanai parasti izraksta arī paracetamolu un kruķus.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret potītes sastiepumiem.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner