Patellaspitzensyndrom

Pāteles cīpslas tendinītam

Pāteles cīpslas tendinopātija (saukta arī par lecēja ceļgalu vai skrējēja ceļgalu) rodas, ja ceļgala cīpslu kairina neparasta vai vardarbīga sasprindzinājuma rezultātā. Šī slimība – tāpat kā skrimšļa bojājumi – bieži rodas augstas klases sportistiem un ambicioziem atpūtas sportistiem, kuri vairākas reizes nedēļā nodarbojas ar lēcienintensīvu sporta veidu, piemēram, basketbolu vai volejbolu. Taču arī aktivitātes ar daudz kustībām „apstājoties un ejot“, piemēram, teniss un futbols, var izraisīt patellar tendinītu. Patellar tendinītu parasti ir viegli diagnosticēt, jo sāpes var skaidri lokalizēt patellas apakšējā galā.

Cēloņi Pāteles cīpslas tendinītam

Pāteles cīpslas tendinītam ir dažādi cēloņi. Papildus tādiem sporta veidiem kā futbols, handbols, teniss, skvošs un badmintons, nozīme var būt arī ārējiem faktoriem. Piemēram, riska faktori ir nepiemēroti apavi, nepareiza tehnika sporta nodarbību laikā, pārāk intensīvi treniņi uz cietas virsmas (asfalta) un nepieradināts stress.

Ārstēšana Pāteles cīpslas tendinītam
Ārstēšana Pāteles cīpslas tendinītam

Papildus šiem cēloņiem arī fizikāli faktori izraisa patellara tendinītu. Piemēram, ar vecumu var samazināties cīpslu elastība. Taču arī ceļa un pēdas nepareiza pozīcija, saīsinātas cīpslas vai muskuļi un iedzimts saišu vājums (saišu vaļīgums) var izraisīt patellar tendinopātiju.

Simptomi

Patellar tendinopātijas agrīnajās stadijās sāpes bieži rodas patellara cīpslas rajonā slodzes laikā vai pēc tās, piemēram, kāpjot pa kāpnēm, skrienot vai ejot lejup pa kalnu. Ja slimība progresē, slimnieki parasti cieš arī miera stāvoklī. Tas ievērojami pasliktina dzīves kvalitāti. Sportistiem draud ilgs pārtraukums treniņos un sacensībās vai pat atteikšanās no sporta.

Diagnoze

Lai panāktu veiksmīgu dziedināšanu, ļoti svarīga ir agrīna diagnoze un individuāla terapija patelārā tendinīta gadījumā. Tāpēc ir svarīgi, lai ārsts veiktu rūpīgu anamnēzi un izmeklēšanu.

Papildus fiziskajai izmeklēšanai tiek izmantotas tādas attēlveidošanas procedūras kā sonogrāfija (ultrasonogrāfija) un, ja nepieciešams, magnētiskā rezonanse (MR).

Ārstēšana Pāteles cīpslas tendinītam

Lai radītu pamatu veiksmīgai patellāra tendinīta terapijai, vispirms jāpārtrauc stresa situācija. Atkarībā no intensitātes ieteicams sešu līdz divpadsmit nedēļu pārtraukums, pirms skartā persona lēnām atkal sāk trenēties.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret ceļgala tendinītu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner