Knorpelschaden

Skrimšļa bojājumi

Ceļgala locītavas skrimšļi nodrošina augšstilba un apakšstilba netraucētu slīdēšanu. Turklāt skrimšļi darbojas arī kā sava veida amortizatori. Lai gan locītavas skrimšļi ir ļoti izturīgi, traumu rezultātā tos var bojāt. Skrimšļa bojājums ir nopietna trauma, jo gandrīz visos gadījumos, ja to neārstē, tas var izraisīt turpmāku skrimšļa nolietošanos un tādējādi osteoartrītu.

Izraisa skrimšļa bojājumus

Skrimšļa bojājumi parasti rodas sportā, darbā vai satiksmes negadījumos. Lielākā daļa cilvēku, kas cieš no skrimšļa bojājumiem, sākumā to nepamana. Iemesls tam ir tāds, ka caur skrimšļa audiem neved nervu ceļi. Tā kā sāpes netiek pārraidītas uz smadzenēm, agrīna atklāšana ir diezgan sarežģīta.

Ārstēšana skrimšļa bojājumi
Ārstēšana skrimšļa bojājumi

Skrimšļa bojājuma izraisītās sāpes pamana tikai tad, kad ir skartas arī citas ceļa daļas, kas atrodas blakus skrimšlim. Skaidra, bet arī ļoti vēla skrimšļa bojājuma pazīme ir sāpes locītavā.

Simptomi

Agrīnā stadijā skrimšļa bojājumi bieži vien nerada jūtamu diskomfortu. Laika gaitā ceļa locītavā rodas sāpes, kad tiek uzlikts svars. Tomēr tipiski simptomi var būt arī ierobežota kustīgums saliekoties vai stiepjoties un pat blokādes. Turklāt var rasties pietūkums, izplūdums, aksiāla novirze un ceļgala nestabilitāte.

Diagnoze

Diagnozes laikā ārsts veic fizisku izmeklēšanu, lai noteiktu sākotnējās pazīmes par iespējamiem skrimšļa bojājumiem. Pēc tam jāveic rentgena izmeklējumi, lai izslēgtu progresējušu artrozi.

Nākamajā posmā ārsts nozīmēs magnētiskās rezonanses attēlveidošanas (MR) izmeklējumu, lai apstiprinātu diagnozi.

Ārstēšana skrimšļa bojājumi

Skrimšļa bojājumus parasti operē. Ja pietiek ar konservatīvu terapiju, tiek nodrošināta locītavas funkcijas uzlabošanās un skrimšļa bojājuma stabilizācija.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret skrimšļa bojājumiem.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner