Ödeme

Tūska

Tūska ir ūdens aizture, kas skar daudzus cilvēkus. Ūdens aizture rodas, tiklīdz ūdens izplūst no asinsvadiem un/vai limfātiskās sistēmas un pēc tam uzkrājas apkārtējos audos. Tā parasti skar rokas vai kājas, kā arī pēdas un potītes. Taču ūdens aiztures dēļ var pietūkt arī rokas vai seja.

Cēloņi tūska

Ūdens aizture var izraisīt dažādus cēloņus. Piemēram, karstums karstās vasaras dienās kombinācijā ar kustību trūkumu var izraisīt ekstremitāšu pietūkumu. Arī orgānu (sirds, nieru, aknu) vai vēnu vājums var izraisīt tūsku. Turklāt iespējamas arī lietoto zāļu blakusparādības un alerģiskas reakcijas.

Ārstēšana tūska
Ārstēšana tūska

Grūtniecēm tūska visbiežāk sastopama grūtniecības beigās. Tomēr parasti tās parasti ir nekaitīgas grūtniecības blakusparādības. Pēc dzemdībām ūdens aizture var palielināties, bet dažu nedēļu laikā tā atkal samazinās pati no sevis. Nav svarīgi, vai ūdens aizture ir nekaitīga vai nopietnas slimības pazīme: Lai nodrošinātu pareizu ārstēšanu, ārstam jānoskaidro cēlonis.

Simptomi

Nelielas tūskas bieži vien netiek pamanītas, jo tās nerada diskomfortu. Pirmā pazīme, kas liecina par tūsku, ir mīksti pietūkumi, kurus var iespiest. No tūskas var ciest arī cilvēki, kuri pēkšņi, šķietami bez iemesla, pieņemas svarā.

Pareizās sirds mazspējas gadījumā tūska veidojas no potītēm un paceļas uz apakšstilbiem. Trombozes gadījumā kāju vai iegurņa rajonā ūdens uzkrāšanās arī sākas potīšu rajonā. Plaušu tūskas gadījumā slimnieki bieži vien atkrēpo ar putojošu, asiņainu šķidrumu. Pacientiem ar nieru slimību izraisītu tūsku bieži ir pietūkušas acis un uzpampusi seja.

Diagnoze

Tūsku var viegli diagnosticēt, ar pirkstu nospiežot uz pietūkušās vietas. Ja tā ir tūska, paliks redzama iedobe, kas lēnām izzudīs. Svarīgas pazīmes ir arī dziļas ādas krokas un ādas krāsas izmaiņas.

Ja ir aizdomas par tūsku, ārsts pajautās pacientam par tipiskām tūskas slimībām. Tiek pārbaudīts arī pietūkuma apmērs. Turklāt dažādi asins rādītāji sniedz svarīgas norādes par iespējamām pamatslimībām. Dažādu tūskas veidu noskaidrošanai var izmantot ultrasonogrāfiju, rentgenu, datortomogrāfiju vai ehokardiogrāfiju.

Ārstēšana tūska

Sirds, nieru vai aknu vājuma izraisītu tūsku ārstē tikai ar ūdens tabletēm, kas nodrošina, ka nieres izvada vairāk ūdens no organisma. Kompresijas zeķes vai pārsējus lieto tūskas gadījumā, kas rodas vāju vēnu dēļ.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret tūsku.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner