Tennisarm

Tenisa elkonis

Tā sauktais tenisa elkonis parasti rodas vienpusējas vai smagas slodzes rezultātā, tāpēc sāp muskuļu cīpslu stiprinājums elkoņa ārējā daļā. Tāpēc rokas kustības, piemēram, saliekšana, stiepšanās, griešanās, stiepšanās un celšana, vairs nav iespējamas bez nepatīkamām sāpēm. Tas bieži gadās cilvēkiem, kuri maz noslogo apakšdelma muskuļus un tad pēkšņi tos ļoti sasprindzina. Tomēr sūdzības var rasties ne tikai pēc īslaicīgas lielas slodzes, bet arī regulāri vienpusēji noslogojot.

Cēloņi tenisa elkoņa

Tenisa elkoni patiešām var rasties, spēlējot tenisu. Tomēr lielākajai daļai cilvēku šī slimība nav saistīta ar šo sporta veidu, bet rodas, veicot fizisku darbu, piemēram, krāsošanu, galdniecību vai skrūvju virpošanu. Tenisa elkoņa risku palielina arī smagumu celšana, darbs pie datora vai lielveikala kases.

Tenisa elkoņa ārstēšana
Tenisa elkoņa ārstēšana

Starp citu, agrāk tika uzskatīts, ka simptomus izraisa iekaisums muskuļos. Tomēr tagad tas ir atspēkots. Mūsdienās tiek uzskatīts, ka muskuļu cīpslu pamatnes bojājumu un nodilumu var izraisīt pārslodze vai nepareiza slodze.

Simptomi

Sāpes bieži rodas kustību laikā, piemēram, atskrūvējot pudeli. Tomēr sliktākajā gadījumā sāpes var izstarot uz visu roku un pat plaukstu. Smagos gadījumos pat kafijas tasītes pacelšana var radīt problēmas.

Diagnoze

Ārsts vispirms jautā, kādu darbību laikā rodas diskomforts. Pēc tam ar dažādiem testiem izmeklē roku, lai pārbaudītu, kuras kustības izraisa sāpes. Parasti fiziskā izmeklēšana ir pietiekama, lai diagnosticētu tenisa elkoņa slimību.

Tenisa elkoņa ārstēšana

Ārstēšanas mērķis ir mazināt sāpes un uzlabot rokas kustīgumu un elastību. Sākotnēji var palīdzēt izvairīties no sāpju izraisošām darbībām. Efektīvāks risinājums ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtermiņā mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner