Schnappfinger

Snap pirksts

Tā sauktais snap pirksts (saukts arī par sprūda pirkstu vai ātru pirkstu) ir ortopēdiska saslimšana, kas sastopama aptuveni diviem procentiem iedzīvotāju. Ar sprūda pirkstu saistītā problēma un no tās izrietošās sāpes ar iespējamām komplikācijām var ievērojami ierobežot skarto personu dzīvi.

Kas ir snappirksts?

Lai precīzi saprastu, kas īsti ir „snap finger“, vispirms ir jāilustrē, kā pirksti pārvietojas uz rokas. Vienkāršāk sakot, pirkstu kustība notiek, pateicoties cīpslām kanālos, kas savienoti ar plaukstu. Tomēr gadu gaitā šo kanālu ieejas zona var deformēties, jo tiek veiktas saspringtas un atkārtotas lieces kustības. Rezultātā cīpslu kustības kļūst problemātiskas un tās pavada nepatīkamas sāpes.

Ārstēšana snap pirkstu
Ārstēšana snap pirkstu

Pēdējā slimības stadijā, saliekot skarto pirkstu, cīpsla tiek iespriegota saliekumā, un pirksta kustība vairs nav iespējama pati no sevis. Parasti tiek skarts īkšķis, īkšķis, pirkstiņš vai mazais pirkstiņš, taču var saslimt arī citi pirksti.

Problēma galvenokārt rodas sievietēm vecumā no 40 līdz 60 gadiem vai cilvēkiem, kuri slimo ar tādām slimībām kā diabēts vai artrīts. Slimības risku palielina arī profesijas, kurās ir nepieciešamas atkārtotas pirkstu kustības.

Simptomi

Pirkstu lūzuma simptomi parasti sākas bez traumām, bet rodas ilgstošas smagas vai atkārtotas lietošanas dēļ, īpaši veicot satveršanas un saspiešanas kustības. Simptomi izpaužas kā jutīgs mezgls uz plaukstas, sāpes un rīta stīvums. To pavada pirkstu kustību bloķēšanās vai sava veida pukstēšana. Stīvums un bloķēšanās var pastiprināties tā, ka pirksti kļūst bloķēti saliektā stāvoklī.

Diagnoze

Tāpat kā daudzas ortopēdiskas problēmas, arī pirkstu laušanu var veiksmīgi ārstēt, ja problēma tiek atklāta pēc iespējas agrāk.
Pirkstu laušanu parasti diagnosticē ārsts, veicot fizisku izmeklēšanu. Ārsts meklēs raksturīgās klikšķināšanas kustības un izliektus vai pietūkušus pirkstu mezglus. Turklāt ir lietderīgi atvērt un aizvērt plaukstu un pirkstus. Radioloģiskā izmeklēšana parasti nav nepieciešama.

Ārstēšana snap pirkstu

Vienā no trim gadījumiem problēma izzūd pati no sevis bez ārstēšanas. Tomēr, ja terapija ir nepieciešama, Spectra-H lux ir viens no efektīvākajiem risinājumiem. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība nodrošina ilgstošu sāpju remdēšanu un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret pirkstu laušanu.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner