Schmerzen im Ellenbogen

Elkoņa sāpes

Elkoņa locītava ir locītava, kuras funkcija ir savienot apakšdelma un augšdelma kaulus, lai koordinētu apakšdelma un rokas kustības. Tādējādi elkonis tiek uzskatīts par ķermeņa centrālo daļu. Diemžēl arī elkonis nav pasargāts no iespējamām problēmām, kas var radīt ievērojamus kustību ierobežojumus.

Kāpēc rodas sāpes elkonī?

Elkoņa sāpēm var būt vairāki iespējamie cēloņi. Piemēram, locītavas kairinājumu parasti izraisa vienpusējas kustības, kas dažos sporta veidos vai profesijās bieži vien tiek veiktas monotoni un ar lielu intensitāti daudzu gadu garumā.

Katra elkoņa kustība, piemēram, metieni vai sitieni, noslogo noteiktas cīpslu un saišu daļas, kas var izraisīt sāpīgu tendonītu vai locītavu virsmu nolietošanos un elkoņa artrītu.

Ārstēšana Elkoņa sāpes
Ārstēšana Elkoņa sāpes

Lielas slodzes var izraisīt locītavu un burzu iekaisumu, kas savukārt var izraisīt izsvīdumus un pietūkumus. Turklāt kalcija nogulsnes var kairināt muskuļu cīpslas. Taču arī nelaimes gadījumu sekas vai tā sauktais impingementa sindroms var izraisīt stipras sāpes elkonī. Nereti elkoņa sāpes izraisa arī kakla mugurkaula kakla daļas slimības vai tā sauktais tenisa elkonis.

Simptomi

Atkarībā no cēloņa, sāpēm elkonī var būt ļoti dažādi simptomi. Tie var būt gan stipras un/vai pastāvīgas sāpes, gan pietūkums un locītavas pārkaršana. Taču arī elkoņa nepareiza novietojuma vai izteikti ierobežota apakšdelma kustīgums ir tipiski simptomi, kas jāārstē pēc iespējas ātrāk.

Diagnoze

Elkoņa sāpes parasti diagnosticē ārsts, veicot fizisku pārbaudi. Ārsts palpē elkoni un meklē pietūkumu, pārkaršanu, locītavas izsvīdumu un spiediena sāpes. Viņš pārbauda arī elkoņa locītavas aktīvo un pasīvo kustīgumu un veic dažādus testus. Ja nepieciešams, ārsts izmeklē arī citas locītavas.

Ārstēšana Elkoņa sāpes

Elkoņa sāpes parasti ārstē ar imobilizāciju, atpūtu un arī atvieglojumiem. Šim nolūkam galvenokārt tiek izmantoti tādi ortopēdiskie palīglīdzekļi kā elkoņa ortozes, elkoņa pārsēji vai tā sauktās kineziotapeles.

Efektīvāks risinājums ir Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgstoši atvieglo sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret elkoņa sāpēm.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner