Nagelpilz

Nagu sēnīte

Nagu sēnīte

Nagu sēnīte ir nagu sēnīšu infekcija, kas skar aptuveni vienu no astoņiem cilvēkiem Vācijā. Nagu sēnītes dēļ slimie nagi zaudē spīdumu un iegūst baltu, dzeltenu vai brūnu nokrāsu. Turklāt nagi bieži sabiezē vai kļūst trausli. Infekcija bieži sākas naga priekšējā malā un turpinās naga plāksnītes virzienā.

Sēnīšu nagu infekcijas galvenokārt skar kāju nagus, retāk arī pirkstu nagus. Slimība jebkurā gadījumā ir jāārstē, jo tā nedzīst pati no sevis un var inficēt (vēl) veselos nagus. Turklāt nagu sēnīti var pārnest arī uz citiem cilvēkiem.

Cēloņi nagu sēnīte

Nagu sēnīti visbiežāk izraisa tā sauktās šķiedrainās sēnītes, retos gadījumos arī rauga vai pelējuma sēnītes. Patogēni iekļūst naga gultnē caur brīvo naga malu un tur paceļ naga plāksnīti. Rezultātā veidojas tipisks balgani dzeltenīgs naga virsmas iekrāsojums.

Nagu sēnītes ārstēšana
Nagu sēnītes ārstēšana

Slimību var veicināt nelieli ādas ievainojumi naga apvidū, piemēram, sporta dēļ. Iepriekšēja sportista pēdas slimība arī palielina nagu sēnītes risku.

Simptomi

Visbiežāk sēnītes inficē kāju nagus, īpaši lielā pirksta nagu. Tipiski nagu sēnītes simptomi ir balti, dzeltenīgi vai brūngani izbalējuši nagi, kā arī plaisas un lūzumi, kas paplašinās līdz nagu sabrukšanai. Šīs izmaiņas parasti parādās naga galā vai sānos. Skartā naga daļa var atdalīties no naga pamatnes. Dažos gadījumos slimnieki izjūt nepatīkamas sāpes.

Diagnoze

Lai noteiktu diagnozi, ārsts rūpīgi aplūko skartos nagus. Turklāt tiek ņemts paraugs. Ja tā patiešām ir sēnīšu infekcija, ārsti mikroskopā atpazīst sēnīšu sporas – pateicoties īpašai materiāla krāsošanai. Turpmāk, lai noteiktu, kāda sēnīte ir klātesoša, nepieciešama sēnīšu kultūra, kas tiek novērtēta laboratorijā. Retos gadījumos laboratorijā tiek izmeklēti arī naga audi.

Nagu sēnīšu ārstēšana

Nagu sēnīti var ārstēt lokāli ar ārstnieciskām lakām vai krēmiem tieši uz naga. Turklāt ir iespējama arī sistēmiska ārstēšana, lietojot tabletes. Abas pieejas var arī kombinēt savā starpā.

Terapijas atbalstam ir piemērots Spectra-H lux. Lāzerterapijas ierīces pamatā ir četri vienlaicīgi darbojošies enerģijas avoti (mīkstais lāzers, magnētiskais lauks, sarkanā un infrasarkanā gaisma), kuru kombinētā iedarbība ilgtspējīgi mazina sāpes un palielina ātras rehabilitācijas iespējas.

Tas ir tāpēc, ka Spectra-H lux iedarbojas uz apstrādāto zonu dažādos veidos – tostarp izdalot endorfīnus un enzīmus, kam ir pretiekaisuma iedarbība. Tas, ka ārstēšana ir neinvazīva un bez blakusparādībām, padara Spectra-H lux par neaizstājamu palīgu cīņā pret nagu sēnīti.

IZBAUDI
SPECTRA-H LUX
KLĀTIENĒ!
Vai jums ir cenu pieprasījums? Vai vēlaties saņemt individuālu konsultāciju par lāzerterapiju? Tad rakstiet mums ziņu. Mēs gaidīsim jūsu zvanus.
EASTCON Group
ALLROLL GERMANY GMBH

Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Vācija

Tālrunis: +49 3737 781 9370
Tīmekļa vietne: www.spectra-h.de 
Pasts: spectra-h@allroll-germany.com

Kontaktformular
FAQ - Biežāk uzdotie jautājumi

Spectra-H lux darbojas ar impulsiem, kas iekļūst dziļi apstrādājamajos audos, lai stimulētu asins un skābekļa cirkulāciju šūnās un paātrinātu vielmaiņu. Tādējādi tiek paātrināti dabiskie dziedināšanas procesi organismā un vienlaikus tiek mazinātas sāpes.

Spectra-H lux ir īpaši efektīvs iekaisumu ārstēšanā, uzlabojot asins plūsmu iekaisušajos audos. Ierīci var lietot atsevišķi vai kopā ar citām medicīniskajām terapeitiskajām ierīcēm. Vislabākais ir tas, ka, izmantojot Spectra-H lux, jūs varat pilnībā novērst nepieciešamību lietot pretsāpju un pretiekaisuma zāles.

  • Jauns ergonomisks izstrādājumu dizains
  • Uzlabota lāzera diode „Ražots Vācijā“
  • Pretmikrobu medicīniskā pelēkā krāsa kā medicīniskā izstrādājuma simbolika
  • Mūsdienīgs paneļa dizains, kas ir sinonīms magnētiskajiem un gaismas viļņiem
  • Ekoloģiski noārdāms pārstrādāts iepakojums

Spectra-H lux lietošana ir vienkārša un vienkārša. Pareizai lietošanai izlasiet pievienoto lietošanas instrukciju. Ja jums rodas papildu jautājumi par lietošanu, mēs, protams, esam jūsu rīcībā. Lūdzu, izmantojiet mūsu kontaktinformāciju, kas norādīta iepriekš.

Spectra-H lux ir īpaši piemērots akūtu vai hronisku sāpju, piemēram, ortopēdisko problēmu (muguras, locītavu, roku, kāju, pēdu, ceļu un plecu sāpju), brūču, sporta traumu un arī iekaisumu ārstēšanai. Ierīci var izmantot arī migrēnas un citu galvassāpju ārstēšanai.

Jā, Spectra-H lux var izmantot arī galvassāpju, īpaši migrēnas, sinusīta un strutaina tonsilīta ārstēšanai. Lietojot to uz galvas, pārliecinieties, ka pasargājat acis ar komplektācijā iekļautajām aizsargbrillēm.

Ārstēšanai ar Spectra-H lux – atšķirībā no pretsāpju līdzekļiem – nav zināmas blakusparādības, tāpēc to lietošana ir pilnīgi droša.

Jā, Spectra-H lux ir šāds sertifikāts: EK sertifikāts – pilnīgas kvalitātes nodrošināšanas sistēma Nr. 17 0187 QS/NB. Izdevis Testēšanas un sertifikācijas institūts, inc.

Atšķirībā no citiem tirgū pieejamajiem produktiem Spectra-H lux ir augstas kvalitātes ierīce, kas ražota Vācijā un kuras darbība ir praktiski bez kļūdām. Ja, pretēji gaidītajam, jums rodas problēmas ar ierīci, aicinām sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu.

Spectra-H lux ir droša ierīce, ko izmanto dažādu simptomu un sāpju ārstēšanai. Tomēr šādām cilvēku grupām vajadzētu atturēties no tās lietošanas noteiktās jomās:

  • grūtniecēm dzemdes rajonā nedrīkst lietot
  • elektrokardiostimulatora lietotāji nedrīkst lietot krūškurvja zonā.
  • vēža pacientiem – nelietot audzēja zonā.
  • nelietot cilvēkiem ar bakteriālu infekciju

Daudzi cilvēki Spectra-H lux jau ir raksturojuši kā ļoti efektīvu. Spectra-H lux panākumi sāpju mazināšanā un iekaisuma ārstēšanā ir vairāk nekā 95 %. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, izlasiet iepriekš publicētos pētījumus par ārstēšanu ar LLLT.

Vai jūs interesē Spectra-H lux iegāde? Tad, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktformu. Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Cookie Consent Banner von Real Cookie Banner